В травні відбудеться перший етап підвищення пенсій у 2016 році

Про це на прес-конференції сказав голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, повідомляє Укрінформ.

"У бюджеті Пенсійного фонду на цей рік враховано дворазове збільшення розмірів пенсій з 1 травня та з 1 грудня. Це збільшення буде відбуватися у зв'язку із збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян. З 1 травня мінімальна пенсія зросте з 1074 грн до 1130  грн, тобто на 5,2%. А з 1 грудня поточного року ще майже на 7% - до 1208 грн.", - сказав Зарудний.

Відповідно, за його словами, підвищаться всі складові пенсійних виплат, які визначаються від розміру мінімальної пенсії.

"Це пенсійні виплати шахтарям, інвалідам, учасникам бойових дій, чорнобильцям, пенсії за особливі заслуги, надбавки донорам та деякі інші категорії пенсійних виплат," - сказав Зарудний.

Він зазначив, що перерахування пенсій буде здійснено автоматично і додаткових звернень до Пенсійного фонду не потребуватиме.

Щодо перерахування виплат працюючим пенсіонерам, Зарудний наголосив, що існують певні законодавчі колізії, які потрібно вирішити.
"Час є, щоб виправити цю колізію, щоб всі пенсіонери отримали підвищені пенсії. Ми сподіваємося, що це питання буде вирішено, - сказав Зарудний.

Він також повідомив, що загальні видатки на пенсійне забезпечення у 2016 році збільшаться на 18,5 млрд грн.

3 комментария:

  1. Одна тільки квартплата стоє 1300грн, а вони добавлять 50грн. і такі всі довольні і пушисті....

    ОтветитьУдалить
  2. Скажіть,будь ласка,пенсію чорнобильцям-ліквідаторам повернуть чи знов тільки пообіцяють?

    ОтветитьУдалить
  3. надійся та жди

    ОтветитьУдалить