Затверджено план заходів до 30-річчя Чорнобильської трагедії

25 квітня у Києві планується проведення Асамблеї донорів Рахунку ядерної безпеки Європейського банку реконструкції і розвитку та Конференції із збору додаткових коштів до Рахунку ядерної безпеки. 26 квітня учасники відвідають місто Чорнобиль.

Планом також передбачене надання соціальної підтримки та забезпечення медичного захисту населення, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, заходи за участю керівництва держави, міжнародного рівня, інформаційні та організаційні.

До вказаного Плану включено пропозиції обласних державних адміністрацій, міністерств, відомств та громадських організацій.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 11 листопада 2015 року №1161-р Віце-прем’єр-міністр України Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко є головою організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

2 комментария:

 1. Інформаційне повідомлення про проведення Всеукраїнської акції солідарності чорнобильців.

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  01 березня 2016 року відбулося засідання Центральної Ради Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», на якому, серед інших, прийнято рішення про проведення 23 березня 2016 року Всеукраїнської акції солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права.
  Зазначене рішення підтримано на нараді лідерів громадських чорнобильських організацій, яка відбулася в «Союзі Чорнобиль України» 02 березня 2016 року.
  Акція розпочнеться об 11 годині 23 березня 2016 року.
  Збір учасників з 10 до 11 години на бульварі Тараса Шевченка в м. Києві (навпроти станції метро «Університет).
  Закликаємо усіх чорнобильців України до активної участі у зазначеній акції, мета якої – добитися від органів влади прийняття конкретних рішень щодо відновлення і забезпечення законних прав інвалідів, ліквідаторів, евакуйованих, інших категорій чорнобильців до 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

  ОтветитьУдалить
 2. 30 годовщина трагедии-бла, бла, бла..повесят пиндосам на грудь ордена, остальным героям монумент в углу как на братской могиле. Суки, верните и обеспечьте пенсии чернобыльцам.

  ОтветитьУдалить