Суд Мілана засудив колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі до чотирьох років позбавлення волі у скандальній справі Mediaset, в рамках якого політик звинувачувався в масштабних фінансових махінаціях.
Винесення рішення судді транслював телеканал Sky TG24. Самого Берлусконі на засіданні суду не було.
Як відомо, справа Mediaset є одним із найбільш гучних судових процесів, пов'язаних з підприємницькою діяльністю Берлусконі, який і був засновником цієї провідної медійної групи Італії.
Берлусконі звинувачується в купівлі телевізійних прав на низку американських фільмів за допомогою офшорних компаній і подальшої фальсифікації документів про оплату для ухилення від податків.
Справа була порушена ще в 2006 році, коли Берлусконі очолював уряд.
Сам екс-прем'єр провину заперечує.
Берлусконі має право оскаржити це рішення ще двічі, перед остаточним вироком, і до цього часу не перебуватиме у в'язниці.
Прокурори вимагали позбавлення волі строком 3 роки і 8 місяців.
У рамках іншої справи Берлусконі звинувачується в організації оргій на своїй віллі і інтимному зв’язку з 17-річною марокканської танцівницею Карімою ель-Марук, а також у перевищенні повноважень для визволення її з-під арешту за звинувачення по іншій справі.
Якщо він буде визнаний винним у цій справі, колишньому прем’єрові загрожує до 3-х років позбавлення волі за сексуальний зв’язок з неповнолітньою і 12-ти років – за перевищення посадових повноважень.

И Европейский союз не пищит по поводу нарушений прав человека, а тем более, политика, А за тимошенко из кожи вон лезут, защищая ее, Понятно, что это единственный существенный повод отказать в членстве в ЕС Украине, Более существенный повод - массовые нарушения прав граждан в Украине, Но об этом молчат, почему-то.
ОтветитьУдалитьЗачем нам Европа? Мы там не нужны нас никто не ждёт. Юля это только повод. Чтоб я так жил как она сидит. Носятся с ней как сосписаной торбой. Ради Европы она засунула Украину в такую задницу что мы долго выбиратся будем.Почему когда Европа мёрзла, она побежала впереди паравоза до Путина пускай бы еврпейцы и ддобивались что бы Россия пустила газ. Строить нужно своё государство что бы европейцы просились к нам.Розворовали страну,пусти нас вЕвропу мы и её розворуем. И каму это надо?
ОтветитьУдалить