“Чорнобильські хвороби”

Здоров’я – найбільша цінність, говорить народна мудрість. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості. Коли в організмі щось болить, важко сконцентруватися на навчанні чи роботі, не хочеться розважатися. А реалії сучасного життя вимагають від нас бути активними.

Берегти здоров’я треба з дитинства, а хвороби легше попередити, ніж лікувати. Це судження не викликає жодних сумнівів, проте стан сучасної екології, особливо після аварії на ЧАЕС, змушує людей усе частіше звертатися до лікарів з все новими та, донедавна невідомими, хворобами. Зараз багато захворювань атакують людину з дитинства. Багато учнів з забруднених після аварії на ЧАЕС районів мають поганий зір, патологію ОРА тощо.

Наші бабусі завжди казали, що коли були молодими та здоровими, не могли сидіти без діла й хвилини, горіли бажанням щось робити. А коли хвороби прихопили, стало байдуже, що щось стоїть недороблене.

Щоб не хворіти, треба підтримувати своє здоров’я. Для цього потрібно небагато: харчуватися корисно, робити фізичні вправи, бувати на свіжому повітрі, а також позитивно ставитися до життя. Вчені кажуть, що люди з почуттям гумору живуть довше, а хворіють рідше. Якби люди більш уважно ставилися до себе та свого самопочуття, вони б значно менше часу витрачали на лікарні. Потрібно пам’ятати, що здоров’я треба берегти, бо за гроші його не купити.

Проте часто в нашому житті стається так, що на лікування серйозних хвороб потрібні великі гроші. Тоді люди починають шукати допомоги у влади та благодійних фондів. Подібних звернень на адресу Народного депутата України Миколи Петровича Сороки приходить безліч, і всі вони знаходять розуміння та підтримку.

На нашому сайті ми наведемо для прикладу лише деякі з них, проте, вважаємо, для читачів цього буде достатньо, аби усвідомити, як влада, в особі Народного депутата Миколи Сороки, результативно працює у цьому напрямку:

Міністру охорони здоров’я України 
Богатирьовій Р.В.

Шановна Раїсо Василівно

До мене, як народного депутата України, обраного в одномандатному виборчому окрузі №155, звернулась  Солонович Марія Михайлівна, потерпіла від аварії на ЧАЕС 1 категорії, жителька Рівненської області, смт Рокитне, вул.Пролетарська, 12, кв.5  з проханням сприяти вирішенню питання проведення безкоштовного двоетапного оперативного лікування в умовах Інституту  патології хребта та суглобів ім. проф.М.І.Ситенко.
У Солонович М.М. вроджений S-подібний сколіоз IVст. Разом з тим, хвора  має анатомічно-фізіологічні особливості будови хребців та їй рекомендовано імплантування полісиментарної конструкції.
Зважаючи на зазначене, прошу Вас розглянути порушене питання по суті та сприяти, як виняток,  його позитивному вирішенню.

З повагою,Народний депутат України
М.П.Сорока

Міністерство охорони здоров’я розглянуло звернення Народного депутата стосовно забезпечення Солонович М.М. та повідомило наступне:

“Міністерство звернулося до в.о. Президента Національної академії медичних наук України Запорожана В.М. з проханням винайти можливість забезпечити гр. Солонович М.М. необхідною медичною допомогою на базі державної установи “Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України” за рахунок бюджетних коштів у межах фінансування. Заявницю проінформовано письмово.” З повагою, міністр Р. Богатирьова.

Не барилися і в Національній Академії Медичних Наук:

“Згідно інформації ДУ “Інституту патології хребта та суглобів НАМН” Солонович М.М. було здійснено хірургічне втручання. Після реабілітаційного лікування пацієнтка була виписана у задовільному стані для продовження амбулаторного лікування за місцем проживання.” З повагою, перший віце-президент НАМН академік Ю.І. Кундієв.

Комментариев нет:

Отправить комментарий