25 років «Союз Чорнобиль Україна»


В обласному філармонійному центрі відбулись урочистості з нагоди двадцять п’ятої річниці створення обласної організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна». Аварія на Чорнобильській атомній електростанції – жахлива катастрофа.

Чи не найбільше постраждали від неї чернігівці. З метою соціального захисту цих людей двадцять п’ять років тому була створена обласна організація інвалідів «Союз Чорнобиль Україна».

Урочистості з нагоди ювілейної дати відбулися в обласному філармонійному центрі. Були нагороджені кращі працівники спілки. Привітати чорнобильців приїхали і представники місцевої влади.
чернигов 25 лет

Окрім урочистостей, проходила також і звітно-виборча конференція, де організація звітувала про свою роботу. На жаль, виконано було не все, що планували.

Самі ж чорнобильці, ліквідатори аварії, стверджують: спілка робить для них багато, але жити їм від того не легше. Проблеми є. Вони розуміють, що гроші зараз ідуть на війну. Але ж і проблема з’явилась не вчора. Сподіваємось, влада зверне увагу на цю несправедливість.

Комментариев нет:

Отправить комментарий