„Чорнобильські” виплати взагалі повинні бути звільнені від оподаткування, - Розенко

Потрібно підвищити поріг оподаткування пенсій у бюджеті 2016 року, а „чорнобильські” виплати взагалі повинні бути звільнені від оподаткування. На цьому наполягає Міністр Мінсоцполітики Павло Розенко, повідомила прес-служба відомства.

Під час зустрічі Міністра Мінсоцполітики Павла Розенка з представниками громадської організації воїнів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС „731 окремого батальйону спеціального захисту (в/ч п.п.50937)” голова правління громадської організації Володимир Рєзник порушив перед Міністром проблему оподаткування пенсій ліквідаторів.

Зі свого боку, Павло Розенко нагадав, що оподаткування пенсій є тимчасовим вимушеним заходом, термін дії якого, згідно з чинним законодавством, обмежується 31 грудня 2015 року.

Також він пообіцяв, що під час розгляду проекту бюджету-2016 буде пропонувати вивести цей вид пенсій з-під оподаткування. Водночас, нагадав Міністр, остаточне рішення у цьому питанні залежить не лише від Мінсоцполітики.

При цьому Міністр заявив, що при формуванні Держбюджету на 2016 рік ми обов’язково повернемося до питання доцільності збереження норми про оподаткування пенсій, більших за 3,6 тис. грн..

Комментариев нет:

Отправить комментарий