Павло Розенко доручив обрахувати можливості підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення інвалідів - ліквідаторів аварії на ЧАЕС

7 серпня 2015р. Міністр соціальної політики Павло Розенко провів низку зустрічей з керівниками всеукраїнських та регіональних громадських чорнобильських організацій, під час яких обговорив нагальні питання соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Йшлося, зокрема, про пенсійне забезпечення, реалізацію чорнобильських програм, що фінансуються з державного бюджету, забезпечення безкоштовними ліками, підготовку до вшанування 30-х роковин Чорнобильської катастрофи у наступному році та інші аспекти.

У заходах також взяли участь заступник Міністра – керівник апарату Віктор Іванкевич, фахівці Мінсоцполітики та Пенсійного фонду України.

Серед іншого, обговорювалося питання перегляду мінімальних рівнів пенсійного забезпечення інвалідів - ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Павло Розенко дав доручення здійснити фінансово-економічні розрахунки щодо додаткових видатків, необхідних для підвищення мінімальних рівнів пенсійного забезпечення інвалідів - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою.

Щодо оподаткування пенсій чорнобильців, Міністр заявив, що виступатиме за відміну цієї норми, оскільки вважає, що пенсії постраждалих є джерелом існування, а не джерелом доходу.

Водночас Міністр закликав представників громадськості активніше і жорсткіше здійснювати контроль за реалізацією чорнобильських бюджетних програм на місцях.

„Гроші виділені й перераховані в регіони. А ви, будь-ласка, інформуйте нас, наскільки ефективно й раціонально вони використовуються. Сподіваємося на вашу підтримку й допомогу”, - підкреслив Міністр.

Вислухавши усі пропозиції учасників зустрічі, Павло Розенко підкреслив, що вони обов’язково будуть розглянуті, також про них буде поінформовано Прем’єр-міністра України.

„Там, де компроміси можливі, вони будуть знайдені. Ми готові у робочому порядку спільно з вами опрацьовувати всі питання. Сподіваюся, що наша співпраця буде результативною”, - зазначив Павло Розенко.3 комментария:

  1. говорыла балакала силы и заплакалы.какой раз обицянкы цяцянкы будут нам вешать на уши.

    ОтветитьУдалить
  2. А судьи кто ХЕРОИ. По Постанове 1210 по 3 групе получать 7-8 тисяч хорошо? А по Закону по заработку ч.1 ст. 54 не хоте? Херои ви за счет других инвалидов которие умирают из -за нехватки дене, а ви и дальше решаете кому дать, кому не дать да еще и о себе хороших в очередной раз не забить. Кто ви такие что решаете судьби інвалідов.Противно вас слушать и даже смотреть в вашу сторону ХЕРОИ !!!! Атаманчук по 3 групе за что купил супер машину,куплений дом вблизи Львова, уже вся область над тобой хероем смееться. І ти представляеш своей халеной мордой Львовских чернобильцев которие сидят в палатке во ЛЬвове возле золотой клетки Синютки. Не позорь их.

    ОтветитьУдалить