інформаційне повідомлення про обрання Президента ВГОІ СЧУ11 листопада п.р. в Києві відбулася звітно-виборна конференція ВГОІ «Союз Чорнобиль України».

Переважною більшістю голосів Президентом ВГОІ «Союз Чорнобиль України»  делегати від усіх обласних організацій обрали 

Войтова Володимира Васильовича,

 який до цього обіймав посаду голови Вінницької обласної організації «Союз Чорнобиль України». Віце-президентами ВГОІ «Союз Чорнобиль України»  обрані: Демченко Г.Х, Кобчик В.П., Лігун А.М., Ткачова О.В., Яценко В.М.

8 комментариев:

 1. будем поглядеть как новые люди будут работать на черобыльцев, впервые за 30 лет.

  ОтветитьУдалить
 2. Ну і як це понімать??? Зібрались в тіхаря самі і рішили що захотіли А остальні тисячі Чернобильців нічого і не знають. І вообще нафіга нам нужне таке СЧУ, тільки гроші і уміють воровать у інвалідів Чернобиля.... Нада підніматись всім і розганять це кубло..........

  ОтветитьУдалить
 3. Они в меншистве но дружные и для себя все сделают, нас много но мы ленивые сидитм на диванах и не хе...а не делаем,ждем манны небесной.

  ОтветитьУдалить
 4. Автобиография ,воинское звание.и кем был в Чернобыле(имеется ввиду:ликвидатор, работник станции или т.п или .т.д. пожалуйста опубликуйте.

  ОтветитьУдалить
 5. Автобиография, воинское звание, и кем был в Чернобыле (имеется ввиду: ликвидатор, работник станции или т.п. или .т.д., пожалуйста опубликуйте.

  ОтветитьУдалить
 6. ВІКТОР ПОЗНІК13 нояб. 2015 г., 13:01:00

  АЖ ТЕПЕР СЧУ ХАНА...НЕМАЄ СЛІВ І МАТЮКИ КІНЧИЛИСЬ...

  ОтветитьУдалить
 7. фсе нармальна, раньше донецкие рулили, теперь винницкие

  ОтветитьУдалить
 8. Донецькі хоч кісточку якусь кидали а ці тварі і шерсть зідають щоб ви подавились падли Ліквідатор травень 1986р мінімальщик

  ОтветитьУдалить