У ЛУБНАХ НА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2016 РОКУ ВИРІШИЛИ ПРОБЛЕМУ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІЛЬГОВИКІВ

Депутати вирішили виділити кошти на перевезення пільговиків, але просити гроші в Уряді

15 січня голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця провів пленарне засідання четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Про це повідомили у прес-службі Полтавської облради.

Депутати серед інших питань жваво обговорювали проблему із забезпеченням відшкодування витрат на надання передбачених законодавством деяких пільг окремим категоріям громадян, так як у бюджеті на 2016 рік їх не передбачено, але право пільгового проїзду законодавством не скасовано.

Голова районної ради Григорій Угляниця повідомив, що в державі склалася проблемна ситуація, тому особливо гостро в Лубенському районі постало питання безкоштовного перевезення пільгових категорій населення. Порушили проблему чорнобильці, як найбільш соціально активні громадяни.

Депутати одноголосно прийнято рішення щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2016 рік. Цим рішенням вони виділили із районного бюджету 240 тис грн на перевезення пільгових категорій населення у І кварталі. Крім того, депутати вирішили підготувати звернення до Уряду з проханням передбачити в Державному бюджеті кошти на перевезення пільгових категорій громадян.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Комментариев нет:

Отправить комментарий