НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПРОЇЗД ПІЛЬГОВИКІВ ОПЛАЧУВАТИМУТЬ З МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ (ВИДЕО)

Безкоштовний проїзд пенсіонерів, ветеранів війни, учасників бойових дій та всіх інших пільгових категорій населення, які мають таке право, відтепер фінансуватимуть місцеві бюджети. Наразі 12 із 26 міст і районів краю вже виділили певні суми на оплату проїзду пільговиків. Решта – готують розрахунки. 

Ветерани війни,  учасники бойових дій та антитерористичної операції

пенсіонери за віком, чорнобильці – це далеко не повний перелік пільговиків,яким чинне законодавство нині гарантує безкоштовний проїзд у пасажирському транспорті.  Від початку цього року припинено  фінансування таких пільг з держбюджету. Але їх не відмінено.  Тепер гроші на пасажирські перевезення для пільговиків компенсуватимуть з місцевої скарбниці. 

12 із 26  міських та районних органів місцевого самоврядування краю потрібні гроші вже знайшли. Решта - готують відповідні розрахунки.

Скільки надати грошей і як саме здійснювати відшкодування  – тепер вирішуватимуть депутати місцевих рад.  До прикладу, у Хмельницькому районі планують виділити адресну допомогу кожному пільговику – приблизно 20 гривень щомісяця. А в обласному центрі і надалі будуть відшкодовувати такі витрати пасажирським перевізникам. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий