Інформаційне повідомлення!





Інформаційне повідомлення!

Про підсумки позачергової
надзвичайної-виборної конференції
ВГОІ «Союзу Чорнобиль України».

25 травня 2020 року відбулася позачергова звітно-виборна конференція  на якій розглянуто низку невідкладних питань з відновлення повноцінної діяльності найпотужнішої в Україні громадської організації чорнобильців та з питань захисту прав чорнобильців. Конференція визнала незадовільною роботу попереднього президента ВГОІ «СЧУ» В.Войтова. Новим президентом ВГОІ «СЧУ» обраний Михайло Михайлович Хрущенко – голова Київської обласної організації, який з 11 квітня 2020року рішенням Центральної Ради тимчасово виконував обовязки Президента «Союзу». Віце-президентами «Союзу» обрані: В.Яценко, В.Мельниченко, В.Кобчик, А.Лігун, А.Вінник.
Обрано також нову Центральну Раду (до якої зокрема увійшли керівники обласних організацій і професійних осередків), Президію Центральної Ради (у складі Президента, віце-президентів та голови Дніпровської організації О.Геращенка) та новий склад Центральної Ревізійної комісії «Союзу Чорнобиль України».
Конференцією прийнято рішення про внесення змін до Статуту ВГОІ «СЧУ», щодо можливості проведення засідань керівних органів «Союзу» в режимі «онлайн».
Змінами також передбачено віднесення до повноважень Центральної Ради питання про призначення Голови Виконкому – за поданням Президента «Союзу».Слід зазначити, що раніше це було прерогативою президента.
Низку інших пропозицій, ініційованих делегатами Чернігівської обласної організації вирішили передати на розгляд обласних організацій із урахуванням їхніх пропозицій розглянути на наступній конференції.
Конференція прийняла також «Заходи до 35-х роковин Чорнобильської трагедії», якими передбачені, зокрема пропозиції до органів влади з поновлення порушених прав ліквідаторів і потерпілих, звернень до міжнародних організацій, прийняття Національної програми щодо подальших дій з мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту чорнобильців, тощо. Підтримано пропозицію Харківської обласної організації щодо оголошення наступного року роком вшанування подвигу ліквідаторів, а також – щодо заснування високої державної нагороди ліквідаторам «За подвиг в ім’я життя».



Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України»                                            Михайло Хрущенко

12 комментариев:

  1. Этот комментарий был удален администратором блога.

    ОтветитьУдалить
  2. Зайшов в ЄДР, керівник - ВОЙТОВ ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ. До внесення змін в ЄДР все це лише фікція. В державних структурах з таким "Президентом" до внесення змін ніхто не буде розмовляти.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Тож цим все сказано, для розумних людей.

      Удалить
  3. Хто підскаже дивлячись на лист що прочитали, що означають букви И М в верху лівого кута листа Хрущенко М М .
    Далі ще цікавіше
    Дивлючусь лист Войтова від 20/05/20 до мінсоцполітики
    там адреса та телефони по іншому розташовані
    дивись лівий кут листа
    На данному листі тел та адреса організації написані по центру

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Дуже просто все пояснюється, офіційний бланк Войтова - друкований в типографії, і дзвін там синього кольору, який підробити навіть на лазерному принтері не можливо. Хрущенко користується підробкою бланку, що є неправомірно.

      Удалить
  4. "Президент" не кажи гоп покаа и перепригниш. Ще ни вечер. Пройти треба ще ммінюст. а там бабло ни прокатит.І ще зарано ті Хрущенко начав писати на фірменрму бланку с той же адресой. Покажіт усі підписи і віставти всіх делегатів іх підписи и згоду усіх членів ЦРади за іх пидписами

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Дементьев,почему зникла инфа от Черниговского Лигуна о борьбе за президенство в СЧУ,в чем дело ?

      Удалить
    2. Анонімо в 16/06/ 30 травня!
      Чому Ви так по "ХАМСЬКІ" запитуєте власника сайту?
      Тел у Вас є Дементьева С М дзвоніть питайте
      Але вести розмову в такому тоні це непорядно!
      А ця інформація була розміщена хоч на 5 хв на сайті?
      Дементьев С М дає всім висловитися!
      Треба відати йому належне!
      У вас колега є інший сайт Харківського ВГОІ СЧУ де Вінник А І є сьогодні одним із членів керівної організації
      Він що не забажав її розмістити?
      Чи Ви не наважалися її туди подати?
      Колега чекаємо відповіді?
      Бажано без образ!
      Вова

      Удалить
  5. Вова,ось це ваше питання :"А ця інформація була розміщена хоч на 5 хв на сайті?" і показує ,що "Вова" знає,чому зникло "прокол" от Чернігівського Лигуна! А Хрущенко ---- тимчасовий трамплин для обрання Чернігівського Лигуна "Президентом" СЧУ,аже ще ліквідаторі не забули проделки Лигуна в Лубнах в 2013 р ,короче всем ліквідаторам Лигун планирує зробити мат,але не відразу,а в "два хода",і Хрущенко ----- першій хід "конем"!!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Я не пойму, о какой публикации Вы здесь катастрофу раздуваете? Все что у меня выставлялось, находится на своих местах, ни одна из публикаций за последний пару месяцев не была удалена, так что врать или вводить людей в заблуждение не стоит. Скотская у вас задача «обгадить» все и всех «рядом стоящих». Есть вопросы, звоните на прямую мне! Или Хероям страшно? (как высказываете один из наших читателей) Открыто заявить о своей позиции «шкурника» кишка тонка? Тогда сиди на диване молча …

      Удалить
    2. Сергію Михайловичу та колеги!
      Я уважно дивився за кількістю коментарів весь час!
      Зовсім ніякої інформації про Чернігівське СЧУ та щось подібне не було
      Ви пишите, що цю інформацію власник удалив
      Всім здоров я та поваги друг до друга
      Вова

      Удалить