ЗВЕРНЕННЯ до чорнобильців України щодо проведення протестної акції 12.05.2016 року о 09.00 годині біля Верховної Ради України.


Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» підтримує рішення Громадської організації «Пожежні Чорнобиля» розпочати безстрокову Всеукраїнську акцію протесту чорнобильців 12 травня 2016 року о 09.00 годині біля будівлі Верховної Ради України.

(збір біля метро «Арсенальна), закликаємо всіх чорнобильців України взяти участь в акції.

Наші вимоги до влади викладені в Резолюції акції Солідарності від 23 березня 2016 року.

Наша сила у єднанні і активній боротьбі за свої права!

За дорученням лідерів 
громадських чорнобильських 
 організацій, Президент ВГОІ
«Союз Чорнобиль України»
 В.В. Войтов


10 комментариев:

 1. ШАНОВНІ, який толк з того,що ми їздимо на акції,хоть одну нашу ПРОТЕСТНУ акцію ВИКОНАЛИ ці ВЕЛЬМОЖІ-НІ і не виконають. Вони виконують усе САМІ СОБІ, ЗАРПЛАТИ повишають своїм ДЕПУТАТАМ,а ТАКОЖ і СОБІ. А ми ІНВАЛІДИ ЇЗДИМО-ЇЗДИМО і ніякого толку.Коли нас забули до 30-роковини то в ПОДАЛЬШОМУ НІЧОГІСІНЬКОГО НЕЗРОБЛЯТЬ.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. А не будем ездить забудут еще быстрее и отберут последнее. Они суки того и ждут чтоб мы махнули рукой и тихо помирали. А мы должны сплотиться. Если умирать то у них на пороге вцепившись в одного из них.

   Удалить
 2. я не поїду.досить.наїздився.

  ОтветитьУдалить
 3. Анонимный7 мая 2016 г., 11:24:00

  кто же,если не мы сами за себя не постоим,надо обязательно ехать,власть охренела дальше некуда

  ОтветитьУдалить
 4. Анонимный7 мая 2016 г., 16:41:00

  НАДО ВО ВСЕХ ГОРОДАХ ПЕРЕКРЫТЬ ДОРОГИ,И ВЫХОДИТЬ ВСЕМ ВО ВСЕХ РАИОНАХ ОБЛАСТИ,ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ.ЭТО ЧТО ТО ДАСТ.ЕСЛИ Я ИНВАЛИД И НЕ МОГУ ДАЖЕ ДАЛЕКО ОТ ДОМА ВЫЙТИ ПО СОСТОЯНИЮ ЗДОРОВЬЯ.А В СВОЁМ ГОРОДЕ Я МОГУ ВЫЙТИ И ТАКИХ МНОГО.НАДО ТАК И ДЕЛАТЬ.ГДЕ ЛИДЕРЫ ОБЛАСТНЫЕ....ОНИ ПОЛУЧИЛИ ОРДЕНА И ПЕНСИИ..И СИДЯТ У КОРМУШКИ..

  ОтветитьУдалить
 5. Что так поздно дали объявление?

  ОтветитьУдалить
 6. Это акция протеста или "акция солидарности"? Солидарности кого с кем: минимальщиков с максимальщиками? У СЧУ одна цель - так заболтать процесс, что бы всем на всё стало плевать

  ОтветитьУдалить
 7. Анонимный8 мая 2016 г., 10:45:00

  ШАНОВНІ ліквідатори аварії на ЧАЄС я також їздив і багато разів,да згідний з попереднім ліквідатором,що за 30-років наїздився до тіх,що одніх скинули,а інша БАНДА прийшла і все гірші і гірші приходять, то ГАЗ збільшують на75-80%,то електроенергію,то воду,то ЖКХ-міняють на ОСББ. Що хоче ця БАНДА то і творить бо ми залежні від МВФ-ось і все. СОБІ ПІДНІМАЮТЬ ЗАРПЛАТУ у 2-3 РАЗИ,ОТРИМУЮТЬ ДОПОМОГУ-непонятно за ЩО, а МИ ЯК ЖИЛИ в НІЩЕНСЬКИХ умовах так і ПОМРЕМ у ЦІХ УМОВАХ.А тому я пропоную підключати до нашої АКЦІЇ і АТОШНИКІВ.ТОДІ ця ЗЛОЧИНА ХУНТА,щось і ЗРОЗУМІЄ.

  ОтветитьУдалить
 8. Анонимный8 мая 2016 г., 17:32:00

  А не то ли ето "Союз Чернобыль" который поддержал 1210,? называл ликвидаторов трусонюхами, не видел в зоне срочников? Если ето та же организация, то она действует на стороне власти, и не на стороне чернобыльцев.

  ОтветитьУдалить
 9. та.теперь будут водить хоровод что бы им дали денег на организацию.

  ОтветитьУдалить