Всіх чорнобильців на детектор брехні!

Електронні петиції

Суть звернення:Прохання перевірити всіх чорнобильців на детекторі брехні, так як дійсно ті хто там був в той час, зараз не можуть отримувати достойні пенсії згідно закону України.

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Гончарук Олександр Степанович

Статус: триває збір підписів

Петиція №22/023707-еп. Подана 10.05.2016

Дата початку збору підписів: 10.05.2016

Текст електронної петиції:

Дуже багато в Україні фальшивих чорнобильців які по підробних довідках отримують велику пенсію, тому через них не можуть отримувати дійсні чорнорбильці зароблену пенсію.



8 комментариев:

  1. Большего маразма я еще не слышал! Гончарук ты в какой стране живешь? Да если даже ты один останешься, самый заслуженный чернобылец все равно тебе достойной пенсии не видать.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. электроника электричества и людских сил-ЗАТРАТНО!!!!!!!!!! гончарук ЖАЛЬ не додумался!!!!!!!!! ядом НАДО ..ядом!!!!!!!!!! выживет-значит ликвидатор!!!!..от радиации выжили ЖЕ ...ну а ЕСЛИ-помрёт ....явно-ЛИПОВЫЙ .....а вообще много таких "гончаруков" на свете ....и им невдомёк проверить хотя бы того "чела" у которого-95 квартир+дома+склады ...чем он их отапливает и СКОЛЬКИХ всевозможных льготников отлучил от жилья

      Удалить
  2. А еще на Библии поклясться.Что ты выдумываешь?Есть архив МО где хранятся документы.Предложи детектор проходить в Чопе,пусть все ликвидаторы едут туда причем за свой счет.Дебилизму нет предела.

    ОтветитьУдалить
  3. Ты что ебанутый такую зуйню выставляешь?

    ОтветитьУдалить
  4. ГОНЧАРУК, перший анонім тобі сказав, чи написав дуже справедливо і вірно, тобі,що ЗА@БИ зайшли в голову, щоб написати таку ХЕРНЮ.Якщо навіть ти один залишишся то тобі один ХРЕН НІЧОГО НЕ ПОПАДЕ. Бо це ТАКА ВЛАДА, яка живе СОБІ,а не ЛЮДЯМ.Ми усі знаємо де ми були в яких районах,селах,чи містах. Яка військова частина її номер,командир,НШ,ЗКПЧ і т.д.ФОТОГРАФІЇ Є,ГРАМОТИ,ЛЮДИ які були з кожним з НАС і т. д.А ось тобі дійсно треба пройти ДЕДЕКТОР БРЕХНІ, це ТОЧНО.БАЖАЮ ТОБІ УСПІХУ.

    ОтветитьУдалить
  5. нормальные чернобыль кончились.остались одни днбилы и маразматики.герои закончились 26 апреля.

    ОтветитьУдалить
  6. А откуда такая уверенность, что "дуже багато в Україні фальшивих чорнобильців"? Проверок уже было больше, чем достаточно. Не нужно, милый, шизеть...

    ОтветитьУдалить
  7. инвалид 2-й ЧАЭС14 мая 2016 г., 12:24:00

    Прошли 5-ть проверок при каждой новой власти - эти бандиты(их нельзя назвать Власть )вообще о...ли народ уже и за быдло не считают.А этот Гончарук пусть жене в т...сы свой детектор всутет .Может окажется что и она на ликвидации была.Т В А Р И

    ОтветитьУдалить