Зразок Заяви перерахунок пенсії згідно додатоку 1 (2)








                                                                                                                                      Аркуш 1

 

Головне управління Пенсійного фонду   України  в Полтавській   області____________________________

 (найменування територіального органу
                              Пенсійного фонду України)

ЗАЯВА
про призначення/перерахунок пенсії

Гр_______________________________________________________________

         (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності))

Дата народження: _____________________________ Тел. __+380_________________________

Реєстрація місця проживання

 

Місце фактичного проживання

 

Паспорт:

 

Серія

 

Номер

Унікальний номер запису в ЄДДР

Ким виданий

Дата видачі

1

2

3

4

5

     

  

 

 

 

Реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті

 ……………………………..

Прошу пенсію: призначити, перерахувати, поновити, перевести з одного виду на інший (непотрібне закреслити)

Вид перерахунку

 згідно невід'ємного додатку до заяви

Кількість утриманців

 відсутні

Пенсія на іншій підставі, державна допомога, виплата на дитину, страхові виплати

не призначалась / призначалась

_____________________

(підпис особи)

 

На сьогодні

працюю / не працюю / зареєстрована як фізична особа - підприємець/само зайнята особа

_____________________

(підпис особи)

Визнаний особою
з інвалідністю _____ групи, підгрупи _____

з

______________________________________

по

_____________________________________ ,

причина інвалідності: ___________________

______________________________________

______________________________________

(зазначається у разі встановлення інвалідності)

_____________________

(підпис особи)

(непотрібне закреслити)

Пенсію прошу виплачувати:

Поштою

 

№ рахунку __________________________________________________________

в ____АТ ПРИВАТБАНК_______________________________

 

 

 

 

При призначенні пенсії прошу виключити з підрахунку заробітної плати період з до або провести це автоматизованим способом (непотрібне закреслити).

Я ознайомлений, що відповідно до чинного законодавства громадянин, який має право на різні види пенсій, може отримувати лише одну за його вибором. При наявності (встановленні) у громадянина (громадянину) причини інвалідності з дитинства, у разі смерті одного з його батьків, він має право на одночасне призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника і державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю». Про прийняття на роботу, звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї, зміну місця проживання, виїзд за кордон на постійне місце проживання та інші обставини, що можуть вплинути на моє пенсійне забезпечення, зобов’язуюсь своєчасно повідомити територіальний орган Пенсійного фонду України.

 Я даю згоду на отримання від територіальних органів Пенсійного фонду України SMS-повідомлень з інформацією, що стосується мене, на номер мого мобільного телефону:

+

3

8

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Я даю згоду на отримання від територіальних органів Пенсійного фонду України інформації, що стосується мене, на адресу моєї електронної пошти _____________________________________

« ___» ________________ 2021 року                                                       _________________________

                                   (підпис заявника)

Паспортні дані, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) і подані документи звірено.

 

 

М. П.                Найменування посади                    підпис                     Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ

                   _____________________          _____________        ___________________________                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

                                                                                                                                                  Аркуш 2               

                                                       

                                                              Розписка-повідомлення

Заява та документи

Гр.  ___________________

                (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності))

прийнято «_______» _________________ 20 ___ року і зареєстровано за № ___________

Перелік документів, доданих до заяви:

№ з/п

Назва документа

Кількість

документів

Номер документа

(за наявності)

1

2

3

4

1

Трудова книжка

 

 

2

Довідка про заробітну плату

 

 

3

Документи про стаж

 

 

4

 Заява про перерахунок пенсії згідно рішення Другого сенату КСУ від 7 квітня 2021 року № 1-р(II)2021

 

 

Перелік документів, яких недостатньо для призначення пенсії:

з/п

Назва документа

Строк подання

документа (дата)

Дата подання документа

Підписи

Заявника

Спеціаліста

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

                 Найменування посади                         підпис                              Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ

 М. П.

                  _____________________          ________________         ___________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                

                                                    Заява про перерахунок пенсії

згідно рішення Другого сенату КСУ від 7 квітня 2021 року № 1-р(II)/2021

(є невід'ємним додатком до заяви про перерахунок пенсії від "____" ______________ 2021 р.)

 

            У порядку вжиття заходів досудового врегулювання спору, на підставі рішення Другого сенату КСУ від 7 квітня 2021 року № 1-р(II)/2021 вимагаю провести мені, ______________    ____________________________________________________________________________________,

                                                                                       (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності))

перерахунок Державної пенсії особам, віднесеним до категорії 1, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, згідно якого:

"В усіх випадках розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою, не можуть бути нижчими:

… по __ __ групі інвалідності - ___ мінімальних пенсій за віком…"

встановленої законом мінімальної пенсії за віком, через три місяці (07.07.2021) з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення.

"…Верховній Раді України протягом трьох місяців з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення привести нормативне регулювання, встановлене статтею 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року № 796-XII у редакції Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року № 76-VIII щодо уповноваження Верховною Радою України Кабінету Міністрів України визначати своїми актами мінімальні розміри пенсії за інвалідністю, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, у відповідність із Конституцією України та цим Рішенням.

В зв'язку з не приведенням нормативного регулювання, встановленого статтею 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року № 796-XII у редакції Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року № 76-VIII щодо уповноваження Верховною Радою України Кабінету Міністрів України визначати своїми актами мінімальні розміри пенсії за інвалідністю, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, у відповідність із Конституцією України та цим Рішенням через три місяці з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення (07.04.2021 р.) застосуванню підлягає частина четверта статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року № 796-XII у редакції Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"" від 6 червня 1996 року № 230/96-ВР:

"В усіх випадках розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено зв’язок з Чорнобильською катастрофою, не можуть бути нижчими:

по I групі інвалідності   - 10 мінімальних пенсій за віком;

по II групі інвалідності  - 8 мінімальних пенсій за віком;

по III групі інвалідності - 6 мінімальних пенсій за віком;

дітям-інвалідам - 3 мінімальних пенсій за віком".

Також, у порядку вжиття заходів досудового врегулювання спору, на підставі рішення Другого сенату КСУ від 7 квітня 2021 року № 1-р(II)/2021 вимагаю провести мені,                                , відшкодування шкоди, якої я зазнав внаслідок дії частини третьої статті 54 цього закону в редакції Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року № 76-VIII з 01.01.2015 р. з урахування змін мінімальних пенсій за відповідний рік у вказаний період за вирахуванням раніше виплачених сум.

Одночасно прошу надати довідки відповідно про нараховану мені Державну пенсію особам, віднесеним до категорії 1, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою з 07.07.2021 р. та за період відповідно з 01.01.2015 р. по 07.07.2021 року.

"___" __________________ 2021 року                                                                   _________________________

                                   (підпис заявника)

 

 

 

 

Інструкція з заповнення та подачі заяви до ПФУ:

 

Перші два аркуші заповнюються відповідно до власних (персональних) даних згідно вказаних пунктів заяви, при цьому на першому аркуші вже вказано, що Ви просите перерахувати пенсію і вказано вид пенсії - за Вашою заявою.

На другому аркуші заяви Ви вносите свої дані до числа з підписом. З абзацу "Паспортні дані, реєстраційний номер…" всі дії виконуються працівником ПФУ, при чому обов'язково вимагайте видачі Вам Розписки-повідомлення, що йде на аркуші 2 після слів Аркуш 2 з обов'язковим внесення до переліку документів власне Вашої заяви про перерахунок пенсії згідно рішення КСУ, яка є невід'ємним додатком цієї заяви з проставлення підпису про отримання на Вашому аркуші 3.

Додатково:

- кожен вказує свою групу інвалідності за зразком:

по I групі інвалідності - 10 мінімальних пенсій за віком;

по II групі інвалідності - 8 мінімальних пенсій за віком;

по III групі інвалідності - 6 мінімальних пенсій за віком;

дітям-інвалідам - 3 мінімальних пенсій за віком.(виділене курсивом видалити після вибору своєї групи)

Необхідно при особистій подачі заяви в органи ПФУ вимагати видачу розписки-повідомлення посадовою особою ПФУ

 

 


27 комментариев:

  1. 25чапаевская дивизия29 авг. 2021 г., 19:19:00

    Хто видумав цей бред. Чому нема підпису ініціатора ціеіі авантюри

    ОтветитьУдалить
  2. Якщо ти незрозумів нічого ,то сиди тихо і не відкривай рота! подивися рішення по зональниках ,і це вже неодне таке рішення! 6500+650 =13000 ! це набагато більше чим 3-група у ліквідаторів! і це не "бред" як ти висловився, ви всі ждуни можете тільки хаяти інших, які намагаюься хоч щось робити .Але якщо щось виходить у інших ви зразуж примазуєтеся!!!зроби щоськорисне для інших,а потім вже будеш розумнічати !

    ОтветитьУдалить
  3. Як можна заставити працівника завізувати придуману форму.Не зареєстровану в статуправлінні,ніщо по формі.Заяву зобов'язанні,бо це звернення.А тут незрозуміло.І на основі рішення КС це питання не вирішується.КС зобов'язав Кабмін вирішити це питання.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. К.С. зобовязав не кабмін а верховну зраду привести ст.54.п3 . в той стан яким вона була до внесення змін законом 76. в редакції 1996 року ! тобіш закласти величину виплат щоб вони відповідали величині 10-8-6-ти мінімальним пенсіям за віком ! але ці шулери і не думали цього робити ! от тепер ми мусимо упф як орган владних повноважень,виконаи це рішення!. відповідно до всих рішень кс. не має права визначати розміри цих виплат а тільки закон. делегуванння йому цих повноважень ВИЗНАНО НЕКОНТИТУЦІЙНИМИ!ОТ ТАКА УЙНЯ МАЛЬАТА!

      Удалить
    2. КСУ сказав, якщо не зробите, то вступає в силу закону 10,8,6 з 7 липня 21 р.
      Судіться сміло. Прецеденти вже є.

      Удалить
  4. такі як ви теж кричали що по 59 що це "бред" але інші не здавалися і в кінечному результаті є рішення кс !! таксамо і зараз! зробіть ,на вашу думку правильну заяву! ця форма взята з документів упф! що вам неподобається! взялиб самі Це не складно" а додаток до заяви є невідємним від самої форми. подивіться краще рішення судів ! там чітко вказано що можна подавати заяву в довільній формі!

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. 25чапаевская дивизия30 авг. 2021 г., 20:32:00

      Миколо напиши хто видумав цей бред

      Удалить
    2. Микола, вы правы, УПОРСТВО И ТРУД ВСЁ ПЕРЕТРУТ! Но этим лозунг использует меньшинство, а пользуется большинство. Ничего в этой жизни невозможного нет. Но меньшинство выбирает, очень часто, надёжную , но тихую дорожку. Деньги любят тишину и избирательность. Как собственно было по п.1293, а также по прямой пятикратке (наслышан, но свидетелем не являюсь). Лазейки есть, но для большинства они под сукном. Там, где деньги, массовость не нужна, и ее не допустят.

      Удалить
  5. Заяву в довільній формі.А це вже довільна форма.Це різні речі.А мені ні гірко ні кисло.Я своє отримую по 1210.

    ОтветитьУдалить
  6. Додаток до електронної заяви у розрахувальний відділ додається,і приймається ( це пройдений утап), тому що у строчці вид пенсії для розписання умов нарахування пенсійних виплат двох законів і шести статтей міста не хватає, тому й приймали, але робиться примітка з додатком.

    ОтветитьУдалить
  7. Суды ждут дураков с распростертыми об'ятьями. Имеются в виду суды местного уровня, где возможна плолотворная работа с шулерами-адвокатами. А что? Адвокат свои обязательства перед зональником выполнил на местном уровне, на местном же уровне нужного решения через свой же местный суд добился. А потому честно потребует у зональника денежки. А то, что это решение будет похерено высшими инстанциями, это уже не его забота. Вот так и разводят зональников годами.

    ОтветитьУдалить
  8. А я с дядей Колей согласен. Власть наблюдает уровень общественного давления и законной наглости. Власть надо бить её же инструментом - нормативами скрытыми от глаз народа. Власть только и ждёт в опущении рук, без инициативности, не активности людей. "Победа любит подготовку".

    ОтветитьУдалить
  9. "Кто хочет, тот ищет возможности, кто не хочет, тот ищет причины".

    ОтветитьУдалить
  10. Адвокаты и судьи наживили наживку на удочку и ждут дураков.

    ОтветитьУдалить
  11. А так и следовало ожидать, что начнут поднимать свою голову зональники. Они то ожидали космические 6-8-10, а получили совсем не те деньги, потому и жаба душит. Понятно, что на полтора миллиона зональников денег не найдут, сейчас уже атошникам стали платить с задержками, тем, что на передке.

    ОтветитьУдалить
  12. Да похоже на то что вся борьба еще впереди???

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Когда борцам за 60, а особенно тем, которым за 70 и старше, то думаю их борцовские навыки уже вызывают сомнения. Прогнозирую ещё максимум лет 10 активной борьбы, с учётом самых молодых ликвидаторов, а дальше пойдет затишье. Дальше эстафету возьмут в руки зональники ("Да не переведется их племя"). Там где нет порядка и законов борьба - это смысл жизни. А должно ли быть смыслом жизни вечная борьба?

      Удалить
  13. что хотели то и получили не плакать .грошей нету на всех на внуков правнуков

    ОтветитьУдалить
  14. Внукам-правнукам пора бы уже получить поофессию и начать жить трудовой жизнью и зарабатывать себе трудовую пенсию. Чтобы не ползать в старости за подачками на паперти. Дело движется к большому шухеру, у негров самих денег нет. А тут еще наши шулеры постоянно ноют про свою радиоактивную инвалидность. Интересно, а как сейчас в Афгане платят пенсии? Или всех коротко послали?

    ОтветитьУдалить
  15. У талибов байки про Чернобыль и про зоны не прошли бы. Там в десять лет автомат в руки, и добывай себе на пенсию сам. Восток дело тонкое, это не коррумпированная нэнька. А если бы всех зональников вооружить калашами, да это же была бы самая большая армия в мире.

    ОтветитьУдалить
  16. Афганистан на 2021 год зароботная плата:
    Максимальная 4541.15$
    Средняя 1166$
    Минимальная 64.87$
    Пенсия - максимальная 1400 $, средняя 280 $, минимальня 58 $.

    90% наркотрафика Европы и Азии, Африки в руках талибов - ИСКЛЮЧИТЕЛЬНОЕ качество и чистота ГАРАНТИРОВА талибами, а также ЖЕСТКИЙ контроль за сирьем и производством.
    Основной доход талибов - ОПИУМ и его производные.

    Что, касается чернобыльцев - так все написано в Писании - не ведает человек, что творит и падет от этого. Дословно с 1991 г. правки, а также "приравнивание" к ликвидаторам и потерпевшим от общественников через ВРУ в статьи Закона привели данный Закон - в ТЕАТР абсурда.

    Прикроют чернобыльский закон этак через лет 10-15, так как по возрасту противостоять ликвидации закона ликвидаторы не смогут, а на потерпевших положат болт. Заявление властей о прекрашении выплат пенсий через 10-15 лет в первую очередь касается - "социальщиков", под которых писались Законы - афганцы, чернобыльцы и т.д.

    Пример - Через 10-15 лет в Украине нечем будет платить пенсии - прогноз

    Ссылка на чтение - https://www.unian.net/economics/finance/cherez-10-15-let-v-ukraine-nechem-budet-platit-pensii-prognoz-novosti-ukraina-11528977.html

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Я так понимаю надо уложиться (то есть пожить) всем ликвидаторам-инвалидам в 10, максимум 15 лет! Печалька, однако. Хотя было бы не логично, с точки зрения медицины, человек с отравленным организмом после Чернобыля, а тем более с инвалидностью, живущим до 90-100 лет. Хроническая болезнь человека имеет фактор развития и ухудшение состояния организма, если это только не оторванная конечность, значит есть определенный лимит жизни для каждого диагноза, как онкология например. Или чернобыльский диагноз может сопутствовать человека с 20 лет и до глубокой старости???

      Удалить
  17. Получается пенсионерам и социально нуждающимися по барабану, как и чем наполняется бюджет, как в случае с Афганистаном? Афганистан наполнял бюджет за счёт наркотрафика, то есть деньги на горе и смертях людей. Гитлера тоже боготворили за поднятие экономики, за счёт военной промышленности и военной машины, которая уничтожила Европу и миллионы людей. Оказывается все люди настолько материально зависимы, что их собственно не интересует, за какой счёт они живут? Система заставила людей идти на все, чтобы выжить, и многим ложь в помощь. Власть играет по максимуму "в кино" ради личного обогащения, спекулируя всем чем угодно, да и простой народ заражён той же личиной. Страшен конец этого абсурда. Кто-то ведь доживёт? ".... и живые будут завидовать мёртвым ....".

    ОтветитьУдалить
  18. Абсурд украинского экономического "чуда" в том, что каждая новая власть хочет продержаться свои пять лет ,у корыта, любыми путями: обнадеживающими фейками и несбыточными обещаниями, кроме действительно развития экономики. Наш путь это очередные займы у МВФ, военный бесконечный и бесперспективный конфликт, пожирающий огромные средства, безграмотная внешняя политика спровоцировавшая трудовую миграцию, системная коррупция ставшая обыденностью, растущая дыра в ПФУ, сколько ещё можно ехать на этой хромающий "кляче"? Поэтому власть без стеснения предупреждает и прогнозирует социальную катастрофу в будущем. Нам пока перепадает из займов МВФ, власть вынуждена нас кормить себе в убыток, скрепя сердцем, так как это входило в сценарий "по борьбе с бедностью". Но следующим "слугам народа" будет все сложнее и сложнее тянуть социальные обязательства, как бы они не обещали. Коррупционная экономика будет кормить только себя и своих прихвостней, основная масса народа будет отпущена на вольные хлеба, как и следует при капитализме ,что и наблюдаем с трудовой миграцией. Люди поняли, что ловить в нэньке нечего, обещания майданов себя изжили. Вот только, что ожидать социально-нуждающимся, например чернобыльцам, или простым пенсионерам? Сколько ещё позволят эксплуатировать чернобыльскую тему, особенно тем которые на неё рассчитывают с молодых лет, сделавшие чернобыльскую социалку, как вид существования, или псевдопрофессией?

    ОтветитьУдалить