Аркуш 1
Головне управління Пенсійного фонду України
в Полтавській області____________________________
(найменування
територіального органу
Пенсійного
фонду України)
ЗАЯВА
про призначення/перерахунок пенсії
Гр_______________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності))
Дата народження: _____________________________
Тел. __+380_________________________
|
Реєстрація місця проживання |
|
|
Місце фактичного проживання |
|
Паспорт:
|
Серія
|
Номер |
Унікальний номер запису в ЄДДР |
Ким виданий |
Дата видачі |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
|
|
|
|
|
Реєстраційний
номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання
відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків
та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті
……………………………..
Прошу пенсію:
призначити, перерахувати, поновити, перевести з одного виду на
інший (непотрібне закреслити)
|
Вид перерахунку |
згідно
невід'ємного додатку до заяви |
|
|
Кількість утриманців |
відсутні |
|
|
Пенсія на іншій підставі, державна допомога,
виплата на дитину, страхові виплати |
не призначалась / призначалась |
_____________________ (підпис особи) |
|
На сьогодні |
працюю / не працюю / зареєстрована як фізична
особа - підприємець/само зайнята особа |
_____________________ (підпис особи) |
|
Визнаний особою |
з ______________________________________ по _____________________________________
, причина інвалідності: ___________________ ______________________________________ ______________________________________ (зазначається у разі встановлення інвалідності) |
_____________________ (підпис особи) |
(непотрібне
закреслити)
Пенсію прошу виплачувати:
|
Поштою |
№ рахунку __________________________________________________________ в ____АТ ПРИВАТБАНК_______________________________ |
При призначенні
пенсії прошу виключити з підрахунку заробітної плати період з до або провести це
автоматизованим способом (непотрібне закреслити).
Я ознайомлений, що відповідно до чинного законодавства громадянин, який має
право на різні види пенсій, може отримувати лише одну за його вибором. При наявності
(встановленні) у громадянина (громадянину) причини інвалідності з дитинства, у разі
смерті одного з його батьків, він має право на одночасне призначення пенсії у зв’язку
з втратою годувальника і державної соціальної допомоги відповідно до Закону України
«Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».
Про прийняття на роботу, звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї, зміну місця
проживання, виїзд за кордон на постійне місце проживання та інші обставини, що можуть
вплинути на моє пенсійне забезпечення, зобов’язуюсь своєчасно повідомити територіальний
орган Пенсійного фонду України.
Я даю згоду на отримання від територіальних органів
Пенсійного фонду України SMS-повідомлень з інформацією, що стосується мене, на номер
мого мобільного телефону:
|
+ |
3 |
8 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Я даю згоду на отримання від територіальних органів
Пенсійного фонду України інформації, що стосується мене, на адресу моєї електронної
пошти _____________________________________
« ___» ________________ 2021 року
_________________________
(підпис заявника)
Паспортні дані,
реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) і подані документи
звірено.
М. П. Найменування посади підпис Власне
ім’я ПРІЗВИЩЕ
_____________________ _____________ ___________________________
Аркуш 2
Розписка-повідомлення
Заява та документи
Гр. ___________________
(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності))
прийнято «_______» _________________ 20 ___ року і зареєстровано за № ___________
Перелік документів, доданих до заяви:
|
№ з/п |
Назва документа |
Кількість документів |
Номер документа (за наявності) |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
1 |
Трудова книжка |
|
|
|
2 |
Довідка про заробітну
плату |
|
|
|
3 |
Документи про стаж |
|
|
|
4 |
Заява про
перерахунок пенсії згідно рішення Другого сенату КСУ від 7 квітня 2021 року №
1-р(II)2021
|
|
|
Перелік документів, яких недостатньо для призначення пенсії:
|
№ з/п |
Назва документа |
Строк подання документа
(дата) |
Дата подання
документа |
Підписи |
|
|
Заявника |
Спеціаліста |
||||
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Найменування посади підпис Власне ім’я ПРІЗВИЩЕ
М.
П.
_____________________ ________________ ___________________________
Заява про перерахунок пенсії
згідно рішення Другого
сенату КСУ від 7 квітня 2021 року № 1-р(II)/2021
(є невід'ємним додатком
до заяви про перерахунок пенсії від "____" ______________ 2021 р.)
У
порядку вжиття заходів досудового врегулювання спору, на підставі рішення
Другого сенату КСУ від 7 квітня 2021 року № 1-р(II)/2021 вимагаю провести мені, ______________ ____________________________________________________________________________________,
(прізвище, ім’я,
по батькові (за наявності))
перерахунок Державної
пенсії особам, віднесеним до категорії 1, щодо яких встановлено причинний
зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, згідно якого:
"В усіх випадках розміри пенсій для
інвалідів, щодо яких встановлено зв'язок з Чорнобильською катастрофою, не
можуть бути нижчими:
… по __ __ групі інвалідності - ___
мінімальних пенсій за віком…"
встановленої законом мінімальної пенсії за
віком, через три місяці (07.07.2021) з дня ухвалення Конституційним Судом
України цього Рішення.
"…Верховній Раді
України протягом трьох місяців з дня ухвалення Конституційним Судом України
цього Рішення привести нормативне регулювання, встановлене статтею 54 Закону України
"Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок
Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року № 796-XII у редакції
Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили
чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року № 76-VIII щодо уповноваження
Верховною Радою України Кабінету Міністрів України визначати своїми актами
мінімальні розміри пенсії за інвалідністю, що настала внаслідок каліцтва чи
захворювання, і пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок
Чорнобильської катастрофи, у відповідність із Конституцією
України та
цим Рішенням.
В зв'язку з не приведенням нормативного
регулювання, встановленого статтею
54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали
внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року № 796-XII у
редакції Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили
чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року №
76-VIII щодо уповноваження Верховною Радою України Кабінету Міністрів України
визначати своїми актами мінімальні розміри пенсії за інвалідністю, що настала
внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв’язку з втратою годувальника
внаслідок Чорнобильської катастрофи, у відповідність із Конституцією України
та цим Рішенням через три місяці з дня ухвалення Конституційним Судом України
цього Рішення (07.04.2021 р.) застосуванню підлягає частина четверта
статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які
постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" від 28 лютого 1991 року №
796-XII у редакції Закону України "Про внесення змін і доповнень до Закону
України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали
внаслідок Чорнобильської катастрофи"" від 6 червня 1996 року №
230/96-ВР:
"В усіх випадках розміри пенсій для
інвалідів, щодо яких встановлено зв’язок з Чорнобильською катастрофою, не
можуть бути нижчими:
по I групі інвалідності - 10 мінімальних пенсій за віком;
по II групі інвалідності - 8 мінімальних пенсій за віком;
по III групі інвалідності - 6 мінімальних
пенсій за віком;
дітям-інвалідам - 3 мінімальних пенсій за
віком".
Також, у порядку вжиття заходів
досудового врегулювання спору, на підставі рішення Другого сенату КСУ від 7
квітня 2021 року № 1-р(II)/2021 вимагаю провести мені, , відшкодування
шкоди, якої я зазнав внаслідок дії частини третьої статті 54 цього закону в
редакції Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили
чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року №
76-VIII з 01.01.2015 р. з урахування змін мінімальних пенсій за відповідний рік
у вказаний період за вирахуванням раніше виплачених сум.
Одночасно
прошу надати довідки відповідно про нараховану мені Державну пенсію особам,
віднесеним до категорії 1, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності
з Чорнобильською катастрофою з 07.07.2021 р. та за період відповідно з
01.01.2015 р. по 07.07.2021 року.
"___" __________________ 2021 року
_________________________
(підпис заявника)
Інструкція з заповнення та подачі заяви до
ПФУ:
Перші два аркуші заповнюються відповідно до
власних (персональних) даних згідно вказаних пунктів заяви, при цьому на
першому аркуші вже вказано, що Ви просите перерахувати пенсію і вказано вид
пенсії - за Вашою заявою.
На другому аркуші заяви Ви вносите свої
дані до числа з підписом. З абзацу "Паспортні дані, реєстраційний
номер…" всі дії виконуються працівником ПФУ, при чому обов'язково
вимагайте видачі Вам Розписки-повідомлення, що йде на аркуші 2 після слів Аркуш
2 з обов'язковим внесення до переліку документів власне Вашої заяви про
перерахунок пенсії згідно рішення КСУ, яка є невід'ємним додатком цієї заяви з
проставлення підпису про отримання на Вашому аркуші 3.
Додатково:
- кожен вказує свою групу
інвалідності за зразком:
по I групі інвалідності - 10 мінімальних
пенсій за віком;
по II групі інвалідності - 8 мінімальних
пенсій за віком;
по III групі інвалідності - 6 мінімальних
пенсій за віком;
дітям-інвалідам - 3 мінімальних пенсій за
віком.(виділене курсивом видалити після вибору своєї групи)
Необхідно при особистій подачі заяви в
органи ПФУ вимагати видачу розписки-повідомлення посадовою особою ПФУ





Хто видумав цей бред. Чому нема підпису ініціатора ціеіі авантюри
ОтветитьУдалитьПровокація.
ОтветитьУдалитьЯкщо ти незрозумів нічого ,то сиди тихо і не відкривай рота! подивися рішення по зональниках ,і це вже неодне таке рішення! 6500+650 =13000 ! це набагато більше чим 3-група у ліквідаторів! і це не "бред" як ти висловився, ви всі ждуни можете тільки хаяти інших, які намагаюься хоч щось робити .Але якщо щось виходить у інших ви зразуж примазуєтеся!!!зроби щоськорисне для інших,а потім вже будеш розумнічати !
ОтветитьУдалитьэто бред седой кобылы
УдалитьЯк можна заставити працівника завізувати придуману форму.Не зареєстровану в статуправлінні,ніщо по формі.Заяву зобов'язанні,бо це звернення.А тут незрозуміло.І на основі рішення КС це питання не вирішується.КС зобов'язав Кабмін вирішити це питання.
ОтветитьУдалитьК.С. зобовязав не кабмін а верховну зраду привести ст.54.п3 . в той стан яким вона була до внесення змін законом 76. в редакції 1996 року ! тобіш закласти величину виплат щоб вони відповідали величині 10-8-6-ти мінімальним пенсіям за віком ! але ці шулери і не думали цього робити ! от тепер ми мусимо упф як орган владних повноважень,виконаи це рішення!. відповідно до всих рішень кс. не має права визначати розміри цих виплат а тільки закон. делегуванння йому цих повноважень ВИЗНАНО НЕКОНТИТУЦІЙНИМИ!ОТ ТАКА УЙНЯ МАЛЬАТА!
УдалитьКСУ сказав, якщо не зробите, то вступає в силу закону 10,8,6 з 7 липня 21 р.
УдалитьСудіться сміло. Прецеденти вже є.
такі як ви теж кричали що по 59 що це "бред" але інші не здавалися і в кінечному результаті є рішення кс !! таксамо і зараз! зробіть ,на вашу думку правильну заяву! ця форма взята з документів упф! що вам неподобається! взялиб самі Це не складно" а додаток до заяви є невідємним від самої форми. подивіться краще рішення судів ! там чітко вказано що можна подавати заяву в довільній формі!
ОтветитьУдалитьМиколо напиши хто видумав цей бред
УдалитьМикола, вы правы, УПОРСТВО И ТРУД ВСЁ ПЕРЕТРУТ! Но этим лозунг использует меньшинство, а пользуется большинство. Ничего в этой жизни невозможного нет. Но меньшинство выбирает, очень часто, надёжную , но тихую дорожку. Деньги любят тишину и избирательность. Как собственно было по п.1293, а также по прямой пятикратке (наслышан, но свидетелем не являюсь). Лазейки есть, но для большинства они под сукном. Там, где деньги, массовость не нужна, и ее не допустят.
УдалитьЗаяву в довільній формі.А це вже довільна форма.Це різні речі.А мені ні гірко ні кисло.Я своє отримую по 1210.
ОтветитьУдалитьпшик і розвод.
ОтветитьУдалитьДодаток до електронної заяви у розрахувальний відділ додається,і приймається ( це пройдений утап), тому що у строчці вид пенсії для розписання умов нарахування пенсійних виплат двох законів і шести статтей міста не хватає, тому й приймали, але робиться примітка з додатком.
ОтветитьУдалитьСуды ждут дураков с распростертыми об'ятьями. Имеются в виду суды местного уровня, где возможна плолотворная работа с шулерами-адвокатами. А что? Адвокат свои обязательства перед зональником выполнил на местном уровне, на местном же уровне нужного решения через свой же местный суд добился. А потому честно потребует у зональника денежки. А то, что это решение будет похерено высшими инстанциями, это уже не его забота. Вот так и разводят зональников годами.
ОтветитьУдалитьА я с дядей Колей согласен. Власть наблюдает уровень общественного давления и законной наглости. Власть надо бить её же инструментом - нормативами скрытыми от глаз народа. Власть только и ждёт в опущении рук, без инициативности, не активности людей. "Победа любит подготовку".
ОтветитьУдалить"Кто хочет, тот ищет возможности, кто не хочет, тот ищет причины".
ОтветитьУдалитьАдвокаты и судьи наживили наживку на удочку и ждут дураков.
ОтветитьУдалитьА так и следовало ожидать, что начнут поднимать свою голову зональники. Они то ожидали космические 6-8-10, а получили совсем не те деньги, потому и жаба душит. Понятно, что на полтора миллиона зональников денег не найдут, сейчас уже атошникам стали платить с задержками, тем, что на передке.
ОтветитьУдалитьДа похоже на то что вся борьба еще впереди???
ОтветитьУдалитьКогда борцам за 60, а особенно тем, которым за 70 и старше, то думаю их борцовские навыки уже вызывают сомнения. Прогнозирую ещё максимум лет 10 активной борьбы, с учётом самых молодых ликвидаторов, а дальше пойдет затишье. Дальше эстафету возьмут в руки зональники ("Да не переведется их племя"). Там где нет порядка и законов борьба - это смысл жизни. А должно ли быть смыслом жизни вечная борьба?
Удалитьчто хотели то и получили не плакать .грошей нету на всех на внуков правнуков
ОтветитьУдалитьВнукам-правнукам пора бы уже получить поофессию и начать жить трудовой жизнью и зарабатывать себе трудовую пенсию. Чтобы не ползать в старости за подачками на паперти. Дело движется к большому шухеру, у негров самих денег нет. А тут еще наши шулеры постоянно ноют про свою радиоактивную инвалидность. Интересно, а как сейчас в Афгане платят пенсии? Или всех коротко послали?
ОтветитьУдалитьУ талибов байки про Чернобыль и про зоны не прошли бы. Там в десять лет автомат в руки, и добывай себе на пенсию сам. Восток дело тонкое, это не коррумпированная нэнька. А если бы всех зональников вооружить калашами, да это же была бы самая большая армия в мире.
ОтветитьУдалитьАфганистан на 2021 год зароботная плата:
ОтветитьУдалитьМаксимальная 4541.15$
Средняя 1166$
Минимальная 64.87$
Пенсия - максимальная 1400 $, средняя 280 $, минимальня 58 $.
90% наркотрафика Европы и Азии, Африки в руках талибов - ИСКЛЮЧИТЕЛЬНОЕ качество и чистота ГАРАНТИРОВА талибами, а также ЖЕСТКИЙ контроль за сирьем и производством.
Основной доход талибов - ОПИУМ и его производные.
Что, касается чернобыльцев - так все написано в Писании - не ведает человек, что творит и падет от этого. Дословно с 1991 г. правки, а также "приравнивание" к ликвидаторам и потерпевшим от общественников через ВРУ в статьи Закона привели данный Закон - в ТЕАТР абсурда.
Прикроют чернобыльский закон этак через лет 10-15, так как по возрасту противостоять ликвидации закона ликвидаторы не смогут, а на потерпевших положат болт. Заявление властей о прекрашении выплат пенсий через 10-15 лет в первую очередь касается - "социальщиков", под которых писались Законы - афганцы, чернобыльцы и т.д.
Пример - Через 10-15 лет в Украине нечем будет платить пенсии - прогноз
Ссылка на чтение - https://www.unian.net/economics/finance/cherez-10-15-let-v-ukraine-nechem-budet-platit-pensii-prognoz-novosti-ukraina-11528977.html
Я так понимаю надо уложиться (то есть пожить) всем ликвидаторам-инвалидам в 10, максимум 15 лет! Печалька, однако. Хотя было бы не логично, с точки зрения медицины, человек с отравленным организмом после Чернобыля, а тем более с инвалидностью, живущим до 90-100 лет. Хроническая болезнь человека имеет фактор развития и ухудшение состояния организма, если это только не оторванная конечность, значит есть определенный лимит жизни для каждого диагноза, как онкология например. Или чернобыльский диагноз может сопутствовать человека с 20 лет и до глубокой старости???
УдалитьПолучается пенсионерам и социально нуждающимися по барабану, как и чем наполняется бюджет, как в случае с Афганистаном? Афганистан наполнял бюджет за счёт наркотрафика, то есть деньги на горе и смертях людей. Гитлера тоже боготворили за поднятие экономики, за счёт военной промышленности и военной машины, которая уничтожила Европу и миллионы людей. Оказывается все люди настолько материально зависимы, что их собственно не интересует, за какой счёт они живут? Система заставила людей идти на все, чтобы выжить, и многим ложь в помощь. Власть играет по максимуму "в кино" ради личного обогащения, спекулируя всем чем угодно, да и простой народ заражён той же личиной. Страшен конец этого абсурда. Кто-то ведь доживёт? ".... и живые будут завидовать мёртвым ....".
ОтветитьУдалитьАбсурд украинского экономического "чуда" в том, что каждая новая власть хочет продержаться свои пять лет ,у корыта, любыми путями: обнадеживающими фейками и несбыточными обещаниями, кроме действительно развития экономики. Наш путь это очередные займы у МВФ, военный бесконечный и бесперспективный конфликт, пожирающий огромные средства, безграмотная внешняя политика спровоцировавшая трудовую миграцию, системная коррупция ставшая обыденностью, растущая дыра в ПФУ, сколько ещё можно ехать на этой хромающий "кляче"? Поэтому власть без стеснения предупреждает и прогнозирует социальную катастрофу в будущем. Нам пока перепадает из займов МВФ, власть вынуждена нас кормить себе в убыток, скрепя сердцем, так как это входило в сценарий "по борьбе с бедностью". Но следующим "слугам народа" будет все сложнее и сложнее тянуть социальные обязательства, как бы они не обещали. Коррупционная экономика будет кормить только себя и своих прихвостней, основная масса народа будет отпущена на вольные хлеба, как и следует при капитализме ,что и наблюдаем с трудовой миграцией. Люди поняли, что ловить в нэньке нечего, обещания майданов себя изжили. Вот только, что ожидать социально-нуждающимся, например чернобыльцам, или простым пенсионерам? Сколько ещё позволят эксплуатировать чернобыльскую тему, особенно тем которые на неё рассчитывают с молодых лет, сделавшие чернобыльскую социалку, как вид существования, или псевдопрофессией?
ОтветитьУдалить